21 Ekim 2018, Pazar
Uzman Gündem Teknoloji ve Hayatın Gündemi

Yazarlık Hakkında

Sitemizde makalenizi yazarak kendinizi ve bloğunuzu tanıtmak güzel olmaz mı? Bu sitede yazar olmak için yapmanız gerekenler;
Yazarlık Hakkında makalesine ait resim


Yönetici, 29/09/14 06:34
Yükleniyor..
Kısa bilgiler için yorum kutusunu kutusunu kullanabilirsiniz. Kısa bilgiler için ilgili konunun altına yorumunuz ile birlikte bir adet (linkte verilen içeriğin sizinle ilgili ya da konuyla ilgili olması şarttır) link koymanıza izin verilecektir. Eğer bir makaleniz varsa ve bunu sitemizde yayınlamak isterseniz bunun için, bu konunun altına ad soyad ve eposta zorunlu olmak üzere, telefon ve hakkınızda ufak bir yazıyla birlikte bu konu altına yorum gönderebilirsiniz. Yazarlar, yazdıkları konu ile ilgili en fazla 2 adet linki, link kurallarına uymak kaydıyla makalelerine ekleyebilirler. Size, verdiğiniz e-posta üzerinden dönüş yapılacaktır. Yazarlar sitenin gelişiminde katkı sağladıkları oranda, zamanla sitemiz tarafından karşılık görebilir.

ÖNEMLİ NOT
 Bu konu altına yapılan yorumlardan başvuru amaçlı olanlar ve gizli kalması istenilenler gösterilmeyecektir. Bu sistem hakkında genel yorum ve önerileriniz görünecektir.

 

 

Benzer Makaleler

Benzer içerik bulunamadı..

 

Yükleniyor..
Yorum yaz
Sitemiz teknolojik haberler ve bilgilendirici haberler içermektedir. Sitemizde bulunan kaynağı belirtilmemiş yazıların tamamı uzmangundem.com adına yazılmış olup eser sahiplerine aittir ve uzmangundem.com sitemiz kaynak gösterilmeden kullanılması FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU(5846)'na aykırıdır. Her türlü konuda webmaster (@) uzmangundem.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Takip
[Valid RSS] Powered by FeedBurner
Yakında
Yakında bu site çok daha sosyal olacak.
Amaç
İşinin ehli uzmanların makalelerini yayınlayabileceği bir sosyal ortamı olsun istedik, çok yakında..