21 Ekim 2018, Pazar
Uzman Gündem Teknoloji ve Hayatın Gündemi

HTML ve CSS kullanarak web tasarımı hazırlama 2 (Video)

HTML, CSS ve BOOTSTRAP kullanarak tasarım yapma videsunun ikincisini youtube üzerinden yayınladım. Bu makalede izleyebilir ayrıca youtube kanalıma göz atabilirsiniz.
HTML ve CSS kullanarak web tasarımı hazırlama 2 (Video) makalesine ait resim


, 21/10/16 19:32
Yükleniyor..

Youtube Sayfamız www.youtube.com/c/Uzmangundemcom Beğenin, yorum yapın, paylaşın kanalımız büyüsün ki size daha güzel, daha faydalı videolar sunuyum.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Mobil uyumlu responsive, tablo görünümünde bölümlere ayrılmış site tasarım taslağını kabaca oluşturmayı gösteriyorum. Bunu iyi bir şekilde anlarsanız, her yapıda html taslağını kendiniz oluşturabilirsiniz. Ayrıca CSS ile nereyi nasıl şekillendirebileceğinizi de bu videoda anlatıyorum. Sonuç olarak bu videoyu izledikten sonra HTML ve CSS tabanını öğrenmiş olacaksınız. Bir sonraki videoda daha detaylı CSS kullanımını anlatacağım.

İzlemek için aşağıdaki videonun üzerine tıklayabilirsiniz.

Not: Yeni videoları, bu videonun gösterimi en az 20000 gösterime ulaştığında yayınlayacağım.

 

 

 

Yükleniyor..
Yorum yaz
Sitemiz teknolojik haberler ve bilgilendirici haberler içermektedir. Sitemizde bulunan kaynağı belirtilmemiş yazıların tamamı uzmangundem.com adına yazılmış olup eser sahiplerine aittir ve uzmangundem.com sitemiz kaynak gösterilmeden kullanılması FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU(5846)'na aykırıdır. Her türlü konuda webmaster (@) uzmangundem.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Takip
[Valid RSS] Powered by FeedBurner
Yakında
Yakında bu site çok daha sosyal olacak.
Amaç
İşinin ehli uzmanların makalelerini yayınlayabileceği bir sosyal ortamı olsun istedik, çok yakında..